توضیحات

مشاوره اقتصادی و سرمايهگذاری

ما به زبان بازار و صنعت آشناییم و می‌دانیم سرمایه‌ها با جاری شدن در کدام بسترها به بالاترین سودآوری می‌رسند. تخصص‌ ما، تخصیص بهینه منابع و اجرا و نظارت بر فرآیندهای متنوع سرمایه‌گذاری است. خدمات ما، گستره وسیعی را از تدوین طرح  کسب و کار و مدیریت جریان نقدی و تأمین مالی گرفته تا خدماتی نظیر امکان‌سنجی، تحقیقات بازار و قیمت‌گذاری را در بر می‌گیرد. دسترسی به پایگاه بزرگ داده‌ها و توان طراحی و پیاده‌سازی مدل‌های جامع برای هر پروژه، امکان ارائه گویاترین تحلیل‌ها و سازنده‌ترین راهبردها را برای مشتریان‌مان فراهم ساخته است.

تعهد اخلاقی/ حرفه‌ای ما، ترسیم و فراهم‌آوری چشم‌اندازی روشن، پیشرو و خلاق برای تصمیم‌گیری‌های سرنوشت‌ساز اقتصادی است.

جوهر کاری ساط در مطالعات و ارزیابی‌های اقتصادی در یک کلمه خلاصه می‌شود: ارزش‌آفرینی.

خدمات ما در حوزه مشاوره سرمایه‌گذاری به طور عمده در سرفصل‌های زیر ارائه می‌شود:

 • مطالعات امکان‌سنجی
 • مطالعات بازار
 • تهیه و تدوین طرح کسب و کار
 • تعیین ساختار نرخ‌ها و قیمت‌گذاری
 • شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری

 • مطالعات امکان‌سنجی

اگر ایده یک سرمایه‌گذاری و یا راه‌اندازی و توسعه یک کسب وکار را در ذهن می‌پروانید و می‌خواهید از امکان‌پذیر بودن جنبه‌های اجرایی آن اطمینان حاصل نمایید، در این صورت تفاوتی نمی‌کند که این ایده، مربوط به تولید یک محصول باشد و یا ارائه یک خدمت، شما حتماً نیازمند مطالعات امکان‌سنجی خواهید بود. مطالعاتی که به شما و سازمان شما کمک می‌کند تا با یک نظم فکری و بینشی متفاوت، به این اطمینان برسید که ایده‌های شما ارزش پیگیری و اجراء خواهند داشت.

 • مطالعات بازار

بدون انجام مطالعات بازار و تحلیل رقابتی نمی‌توان اطیمنان حاصل نمود که ورود به یک بازار جدید و توسعه بازار کنونی می‌تواند با موفقیت روبرو شود یا خیر؟ مهندسین مشاور سنجش امکان طرح با برخورداری از تجربه و نیروی متخصص کافی قادر به انجام تجزیه و تحلیل‌های بازار می‌باشد. این مهندسین مشاور با بهره‌گیری از داده‌های خام و تجزیه و تحلیل شده، می‌تواند مناسب‌ترین توصیه‌های خود را در ارتباط با بازار محصولات و خدمات شما ارائه نماید.

 • برنامه‌ریزی کسب و کار

شرکت‌ها و سازمان‌هایی که برنامه‌ای برای کسب و کارشان ندارند، از استراتژی‌ جریان‌های نقدی خود آگاه نیستند، به دنبال وام و یا سرمایه‌گذار می‌گردند و یا اینکه می‌خواهند وارد فضای جدیدی از کسب و کار شوند. بدون شک نیازمند تدوین یک برنامه کسب و کار برای توسعه و راه‌اندازی فعاليت​اي اقتصادی خود می‌باشند.

اهمیتی ندارد که شما یک شرکت بزرگ داخلی و یا بین‌المللی می‌باشید که سعی می‌کند برای توسعه فعالیت‌های خود برنامه‌ریزی داشته باشد و یا یک شرکت کوچک که به دنبال برنامه‌ریزی برای ورود به بازارهای جدید می‌باشد، در هر صورت شما نیازمند برنامه‌ریزی کسب و کار می‌باشید.

 • تعیین ساختار نرخ‌ها و قیمت‌گذاری

امروزه در محيط پرتلاطم و پيچيده کسب و کار، مقوله مديريت قيمت محصولات، خدمات بيش از پيش براي بنگاه​هاي اقتصادي اهميت پيدا مي‌​کند. چرا که وجود تغييرات زياد در تقاضا و رفتار مشتريان از يک سو و افزايش رقابت و جنگ قيمت​‌ها از سوي ديگر، مديران بنگاه​هاي اقتصادی را با چالش‌​های مهمي مواجه ساخته است.

کارشناسان مهندسين مشاور سنجش امکان طرح به کارفرمايان خود کمک مي‌نمايند تا با استفاده از ابزارهای قدرتمند قيمت​‌گذاری، علاوه بر شکل دادن به رفتار مشتريان و افزايش کسب درآمد، نام و نشان تجاری خود را ارتقاء بخشند.

 • شناسایی و تحلیل فرصت‌های سرمایه‌گذاری

امروزه یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های فعالین اقتصادی چگونگی تبدیل کردن دارایی‌های راکد و کم بازده خود به دارایی‌های جاری و پر بازده می‌باشد. اما آنها اغلب نمی‌دانند این فرآیند تبدیل چگونه باید انجام شود.

اگر شما نیز یکی از این گروه فعالین اقتصادی به حساب می‌آیید، سنجش امکان طرح براساس توان، تخصص و تجربیات ارزشمند خود، راه‌حل‌های بدیع و خلاقانه‌ای برای حل مسائل پیش روی شما در خصوص بهره‌وری سرمایه و دارایی‌های راکد شما دارد.

بر این اساس مهندسین مشاور سنجش امکان طرح با ارائه خدماتی در قالب شناسایی و تحلیل فرصت‌های سرمایه‌گذاری به شما این امکان را می‌دهد تا  بهترين مسیر ار در جهت بهره‌وری هر چه بیشتر سرمایه‌ها و دارایی​‌های خود از قبیل زمین، ساختمان، کارخانه و … طی نمایید.

مشاوره مدیریت سازمانی

سازمان شما چه مسیری را تاکنون پیموده و چه مسیری را پیش رو دارد؟ ساختار بهینه سازمانی دقیقاً به چه معناست و چگونه بهبود می‌یابد؟ راهبردهای ارزش‌آفرین مدیریتی در سازمان چگونه ترسیم و پیاده‌سازی می‌شوند؟

بینش نظام‌مند و سوابق طولانی ما، راه دشوار ارزش‌آفرینی را برای مدیران هموارتر می‌کند. از آسیب‌شناسی و عارضه‌یابی ساختارهای موجود تا معماری دقیق سازمان براساس مزیت رقابتی، حضور ساط، الهام‌بخش و تغییر‌آفرین است.

از جنبه‌ای دیگر، ماهیت پٌرنوسان بازار اقتضا می‌کند سازمان‌ها برای تضمین رشد و بقایشان، راهبردهای “توسعه سازمانی” را جدی بگیرند و از طریق سازوکارهایی نظیر ادغام و هم‌افزایی، اتحاد و مشارکت و … مرزهای نوین سازمانی خود را تعریف و تثبیت کنند.

تنظیم قراردادهای پیچیده و پٌرجزییات، تدوین آیین‌نامه‌ها و بررسی‌ جامع فرآیندهای حقوقی از دیگر خدمات ما برای جامعه مدیران صنعتی و اقتصادی است.

ساط تا واپسین پله کامیابی، همنورد گام‌های شما در مسیر رشد، بقاء و فرازمندی است.

خدمات ما در حوزه مشاوره سازمانی به طور عمده در سرفصل‌های زیر ارائه می‌شود:

 • مدیریت توسعه سازمانی
 • طراحی نظام مدیریت استراتژیک
 • معماری سازمانی
 • تحقيقات بازاريابي
 • ارزیابی ویژه due diligence

 • مديريت توسعه سازمانی

شرکت‌های موفق با هدف دستیابی به درک بهتری از مزیت‌ها و شناسایی شیوه‌های مطلوب برای توسعه آتی خود همواره در حال رصد کردن استراتژی‌ها و پرتفوی خود می‌باشند. استراتژی‌های ادغام و هم‌افزایی که به درستی و در زمان مناسب اتخاذ گردد می‌تواند عاملی در جهت ایجاد مزیت رقابتی و بخشی از برنامه بلندمدت ارزش‌آفرینی شرکت‌ها به حساب آید.

 • ادغام و هم‌افزایی

تحقیقات نشان می‌دهد که بسیاری از ادغام‌ها و ترکیب‌های هم‌افزایی، سرانجام موفقی نداشته و موفق به ایجاد ارزش برای سهام‌داران و ذینفعان آن نشده است. از سوی دیگر واضح و مبرهن است که در شرایط کنونی بازار و محیط اقتصادی آشفته، اتخاذ سیاست‌های ادغام و هم‌افزایی، به شکل مناسب آن می‌تواند عاملی در ایجاد مزیت رقابتی برای شرکت‌ها به حساب آید.

 • واگذاری

چه در دوران رشد اقتصادی و چه در دوران رکود، اغلب شرکت‌ها نگاه سیستماتیکی به پرتفوی خود دارند و در این رابطه یکی از مباحثی که همواره در دستور کار بررسی شرکت‌ها قرار می‌گیرد، مقوله واگذاری بخشی از پرتفو می‌باشد

 • اتحاد و مشارکت

امروزه مقوله اتحاد و مشارکت به شدت بخش مهم و پیچیده‌ای از استراتژی‌های شرکت‌ها را به خود اختصاص داده است. این دو مقوله می‌توانند تا حد زیادی در شرایط نامطمئن اقتصادی و در راستای دستیابی به فرصت‌های رشد مورد استفاده قرار گیرند.

 • طراحي نظام مديريت استراتژيک

اصولاً موفقیت یک سازمان، بستگی به آگاهی آن سازمان از محیط کسب و کار که در آن فعالیت می‌کند دارد. درک وضعیت کنونی و آتی این محیط کسب و کار و همچنین تصاحب و حفظ مزیت‌ها و پرهیز از معایب و تهدیدهای آن در این موفقیت نقش به سزایی خواهد داشت.

 • تحلیل روندهای اثرگذار در محیط داخلی و خارجی

ما به پارامترهای قدرتمند اقتصادی اثرگذار بر محیط کسب و کار در طول 5 تا 10 سال آینده توجه ویژه داریم. علاوه بر اطلاعات و گزارش‌های اقتصادی و اجتماعی منتشر شده توسط نهادهای رسمی کشور، تحلیل‌گران اقتصادی ما کمک مي​کند تا کارفرمايان ما با آگاهي از شرايط محيطي، نسبت به تدوين و يا تفيير استراتژی‌های خود اقدام نمايند.

 • شناسايي فرصت​هاي رشد و توسعه

تجربيات و ابزارهای ما در اين زمينه به کارفرمايان کمک مي​‌کند تا ضمن شناسايي و تحليل وضعيت فعلي عملکردشان، خود را با برترين​هاي داخلی و بين‌​المللي کسب و کار مربوط با هدف الگويابي و الگوسازی مورد مقايسه قرار دهد.

 • تدوين استراتژی‌​های کسب و کار

ما به کارفرمايان خود در مراحل طراحی، آزمون، پالايش و اجرای استراتژی‌​ها کمک مي​‌نماييم. مدل​‌های خلاقانه ما در تعادل با کارفرما شامل برگزاری کارگاه، مشاوره مستمر و تشکيل کميته‌​های راهبری و کارشناسی به ما اين اجازه را می‌​دهد تا کارفرمايان خود را براساس نيازهای‌شان هدايت نماييم.

 • تحليل ذينفعان

در محيط‌​های کسب و کاری که نظارت​‌ها، قوانين و مقررات داراي پيچيدگي‌​های روزافزون مي‌​باشد، ما به کارفرمايان خود کمک مي​‌نماييم تا به شکلي روشن و منسجم، پيام‌​ها، بازخوردها و انتظارات طيف گسترده‌​ای از ذينفعانشان را اعم از نهادهای قانون​گذار و ناظر، مشتريان، سهامداران و جامعه را دريافت دارند و نسبت به خلق راه​ حل‌​های متقابل و ارزشمند اقدام نمايند.

 • معماری سازمانی

ساختار تشکيلاتی يک سازمان يا شرکت، نشان​دهنده توانايي‌​های آن سازمان در اجرای استراتژی‌​ها و واکنش سريع نسبت به تغييرات محيطي می‌​باشد. ما بر اين باوريم که ماهيت يک سازمان اساس مزيت رقابتي آن مي‌باشد. به همين دليل بر کارآيي سازماني و تعهد کارمندان به طور همزمان تأکيد مي​‌کنيم. بر اين اساس ما به کارفرمايان خود کمک مي​‌کنیم تا به شکل فعالانه‌​ای نسبت به حل پيچيدگي‌​های سازماني، حذف بوروکراسي‌ها و فعاليت​هاي موازی اقدام نمايد. تجربيات ما در اين زمينه ابزارهايي را به وجود آورده است که به شيوه‌​ای خلاقانه در ارزيابي شرکت​‌ها و تحلیل موفقیت ​آميز آنها به منظور دستيابي به کارآيي بالاتر مورد استفاده قرار مي​‌گيرد.

 • طراحی سازمان

در طراحی سازمانی، ما با بررسي نقاط قوت و ضعف ساختار سازماني موجود نسبت به طراحي يک ساختار سازماني قدرتمندتر مي‌​پردازيم. در بررسي وضع موجود ابزارهای آسيب‌​شناسي و عارضه​‌يابي ما حوزه​ه‌هايي از ساختار سازماني کنوني که داراي چالش هستند، شناسايي مي‌​شوند.

 • برقراري ارتباط بين ساختار سازمانی، استراتژی‌ها و تحقق بخشيدن به ارزش​‌ها

اين مهندسين مشاور در فرآيند طراحي و معماري سازمانی توجه ويژه​‌ای به اولويت​‌های استراتژيک و عملکردهاي کليدی هريک از واحدهاي کسب وکار خواهد داشت. پس از نهايي‌​سازی مراحل طراحي سازمان، شيوه‌​های پياده​‌سازی ما کمک مي​‌کند تا کارفرمايان ما به سرعت به ارزش​‌های اقتصادی ناشی از طرح سازمانی جديد پي ببرند.

 • تمرکز بر طرح فوقانی سازمان در ايجاد ارزش

بسياري از مديران، نسبت به بخش​هاي زائد و از کار افتاده سلسه مراتب سازماني خود به ويژه در سطوح بالايي سازمان نگران مي‌​باشند. رويکردهای ما در اين خصوص اختيارات و مأموريت​هاي صريح، روشن و ارزش‌​آفريني را براي بخش​‌های مذکور تعريف مي​‌کند. برای مثال، همکاری در هماهنگ​‌سازی عملکردهای کليدی سازمان و يا پيشبرد اقدامات استراتژيک مشخص

 • پاسخگوئی

از طريق طراحي دقيق فرآيندهای مديريت عملکرد، اين اطمينان حاصل مي‌​گردد که کليه واحدهای سازماني از معيارهاي روشني در اندازه‌​گيری عملکرد برخوردار مي‌​باشند. ابزارها و چارچوب‌​های تصميم‌​گيری قابل ارائه از سوی ما، کمک شاياني به تعيين فرآيندها و پاسخگوئی در سازمان خواهد نمود .

 • فعال کردن مشارکت گسترده سازمانی

دستيابی به يک مشارکت بزرگ در سرتاسر سازمان در ارتباط با مواجهه با مشتريان، توسعه محصولات، خلاقيت و … مي​‌تواند ارزش​‌های فوق​‌العاده‌​ای را به وجود آورد. ما با استفاده از ابزارهای تحليلي خود، فراتر از ساختار سازمانی و با هدف نشان دادن تأثير ارتباط غير رسمی

 • تحقیقات بازاریابی

مقوله بازار پایه و اساس شکل‌گیری و نهادینه کردن هر کسب و کاری محسوب می‌شود. در هر بازار نیازها و خواسته‌هایی وجود دارد که تشخیص و نحوه برآورده ساختن آن‌ها از طریق فرآیندی صورت می‌پذیرد که به آن بازاریابی اتلاق می‌گردد. اگر سازمان‌ها و شرکت‌ها قصد دارند تا در محیط هر روز در حال تغییر به شکلی پویا و ماندگار فعالیت نمایند، ضرورت دارد کسب و کار خود را به نحوی مطلوب مدیریت نموده و گسترده فعالیت‌ها خود را در بازارهای داخلی و خارجی از طریق تحقیقات و برنامه‌ریزی بازاریابی ارتقاء و بهبود بخشند. خدمات مهندسین مشاور سنجش امکان طرح در ارتباط با تحقیقات بازاریابی شامل موارد ذیل است:

  • تحلیل‌های محیطی
  • تدوين راهبردهاي بازاريابي
  • تقسيم​ بندی و تحليل بازارها
 • ابهام‌زدایی در فرایند‌های تجاری Due Diligence 

در بسیاری از موافقتنامه‌های تجاری و قرارداد‌های مشارکت و سرمایه‌گذاری در یک پروژه، تنها پرداختن به جنبه‌‌های مالی، فنی و اقتصادی موضوع قرارداد نمی‌تواند به رفع چالش‌ها، دغدغه‌ها و ابهام ذهنی طرفین قرارداد منجر شود.

مهندسین مشاور سنجش امکان طرح با توجه به توان و تخصص خود اشکال مختلفی از خدمات ابهام‌زدایی را در قرادادهای ادغام و مالکیت، خصوصی‌سازی، خرید و واگذاری و مشارکت و سرمایه‌گذاری، به کارفرمایان خود ارائه می‌دهد.

 • ارزیابی میزان سازگاری
 • ارزیابی محیطی کلان
 • ارزیابی محیط قانونی
 • ارزیابی بازار
 • ارزیابی محصول
 • ارزیابی سازمان و مدیریت
 • ارزیابی سیستم‌های اطلاعاتی

پژوهش‌های اقتصادی اجتماع‌محور

در دهه‌های اخیر، “توسعه” سرنوشت نهایی ایران و کشورهای مشابه بوده است. فرآیند توسعه، از سویی سبب صنعتی شدن، همگامی با روند جهانی شدن و ادغام در بازارهای جهانی می‌شود و از سوی دیگر به دلیل سرعت و شتاب فزاینده، منجر به نارسایی‌ها و شکاف‌های اجتماعی می‌شود. به همین دلیل، باید با تکیه بر نظریات توسعه پایدار، عوامل اجتماعی را در کنار عوامل اقتصادی مدنظر داشت و مردم را عاملی بنیادین در موفقیت پروژه‌های اقتصادی دانست.

ما در شناخت و تحلیل بستر اجتماعی طرح‌های اقتصادی توانا هستیم و پروژه‌های مهمی را در زمینه فقرزدایی، محرومیت‌زدایی و کاستن از نارسایی‌های توسعه نامتوازن به انجام رسانده‌ایم.

خدمات ما در حوزه پژوهش‌های اقتصادی به طور عمده در سرفصل‌های زیر ارائه می‌شود:

 • طراحی سیستم‌های اقتصادی و اجتماعی
 • برنامه‌ریزی‌های توسعه و منطقه‌ای
 • برنامه‌ریزی آمایش
 • مطالعات اقتصادی کلان
 • مطالعات بخشی صنایع

مشاوره مدیریت دیجیتال

با دگرگونی عظیم فناوری‌های دیجیتال در سال‌های اخیر، بازاری جذاب و بزرگ برای شرکت‌های علاقمند به وجود آمده است. کاربرمحوری، حرف اول را در این اقتصاد نوظهور می‌زند. به همین دلیل، ساختار سازمانی شرکت‌های فعال در این اکوسیستم، باید به شیوه‌ای بسیار متفاوت با گذشته تعریف و پیاده‌سازی شود.

ما با شناخت جامعی که از فضاهای نوین ارتباطی نظیر موبایل، شبکه‌های اجتماعی، ابر مجازی و اینترنت داریم، مشاوری راه‌بلد برای کامیابی در عرصه کسب و کار دیجیتال هستیم و مدیران را با راهبردهای خلاق و منحصر به فرد خود که متناسب با چارچوب‌ها و ظرفیت‌های این حوزه تدوین خواهند شد، به آینده‌ای پایدار و روشن رهنمون می‌شویم.

گوشی‌های موبایل، شبکه‌های اجتماعی و سایر فن‌آوری‌ها، روابط بین کسب و کارها و مشتریان را دچار دگرگونی‌های شگرفی کرده است. در این اقتصاد دیجیتال مصرف‌کنندگان بسیار قدرتمند شده‌اند و شرکت‌ها نیز خود را با راه‌های جدیدی به منظور ایجاد مزیت رقابتی مواجه ساخته‌اند.

برای رشد در چنین محیطی شرکت‌ها نیاز دارند که نه تنها نسبت به این فن‌آوری‌های نوظهور به آگاهی دست یابند بلکه واکنش‌های سازمانی خود را نسبت به این مقوله در سطح بالایی از تعهدات، توسعه دهند.

برندگان در اقتصاد دیجیتال کسانی خواهند بود که توانایی کار و فعالیت در محیطی با مفروضات جدید را دارند و قادر به کشف رویکردهای جدید در این محیط می‌باشند.

چهار تحول تکنولوژیکی خاص که عامل تغییر ساختار در اکوسیستم‌های دیجیتال هستند:

 • موبایل: نفوذ گسترده و تحول قابلیت‌های عمده گوشی تلفنی‌های هوشمند
 • شبکه‌های اجتماعی: فراگیری شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا توسط کاربران
 • ابر: مبتنی بر تقاضا، دسترسی در زمان واقعی به ابررایانه و ذخیره‌سازی نامحدود
 • انترنت: همگرایی واقعیت و دنیای مجازی

پرواضح است امروزه فناوری‌های مذکور روابط بین مشتریان و کسب و کارها را به شدت تغییر داده است. مصرف‌کنندگان توان بیشتری به دست می‌آورند برای گردآوری و پردازش داده‌ها، اطلاعات و صدا نظرات سایر افراد و شرکت‌ها می‌توانند نفوذ گسترده‌ای بر منابع جدیدی از اطلاعات مصرف‌کنندگان داشته باشند.

برای برنده شدن در اقتصاد دیجیتال شرکت‌ها باید تشخیص دهند که زمان عمل هم‌آکنون است و در عین حال مخاطرات نیز بالا است. مدیران باید مایل به کشف روش‌های نو و یادگیری براساس تجربیات باشند و در عین حال بر روی مسائل حیاتی ذیل نیز تمرکز داشته باشند.

 • آیا ما یک استراتژی دیجیتال پویا داریم که تولید کننده ارزش و در نظر گیرنده کسب و کارهای جدید باشد؟
 • آیا ما نسبت به این که مشتریان‌مان چگونه از ابزارهای دیجیتال استفاده می‌کننده از نقش عمیقی برخوردار هستیم؟
 • آیا ما یک شریک استراتژیک در زمینه تکنولوژی‌های دیجیتال داریم برای پاسخگویی به نیاز بازار؟
 • آیا استراتژی‌های بازاریابی مه از مزیت‌های تکنولوژی‌های جدید برای افزایش وارتقاء پتانسیل‌های سنتی ما برخوردار است؟
 • آیا ما به طور کامل از موبایل و اینترنت برای استراتژی ورود به بازار استفاده می‌کنیم؟
 • آیا ما از توان و سازمان کافی و لازم برای اجرای استراتژی‌های دیجیتال‌مان برخورداریم؟
 • آیا IT ما به اندازه کافی با مدل‌های کسب و کار جدید و تغییرات آن سازگاز است؟

خدمات مهندسین مشاور سنجش امکان طرح در زمینه اقتصاد و کسب و کار دیجیتال نقش حیاتی در موفقیت کسب و کارها در محیط‌های جدید خواهد داشت.

 • تدوین راهبردهای کسب و کار دیجیتال: مهندسین مشاور سنجش امکان طرح با استفاده از توان و تخصص خود در خصوص تدوین راهبردها و خلاقیت‌های تجاری، به کارفرمایان خود کمک می‌کند تا نسبت به ترسیم یک چشم‌انداز بلندمدت در راستای تحول دیجیتالی کسب و کار خود اقدام نمایند.
 • بازاریابی دیجیتال: ماهیت اقتصاد دیجیتال به گونه‌ای است که بازاریابی، بخش لاینفک ان به حساب می‌آید. سنجش امکان طرح خدمات مشاوره خود را در این خصوص در حوزه تدوین استراتژی‌های بازاریابی، تدوین معیارها و سنجه‌های عملکرد، ساختار تشکیلاتی و قیمت‌گذاری به کارفرمایان ارائه می‌نماید.

پیاده‌سازی: سنجش امکان طرح فراتر از تدوین و توسعه برنامه‌ها و استراتژی‌ها به کارفرمایان خود در پیاده‌سازی ساختار سازمانی دیجیتال، اجرای برنامه‌های مدیریت تغییر، تأمین نیروی انسانی و آموزش کمک می نماید.

دانلود اطلاعات کامل خدمات ساط